Apie mus

– HAEGA –

Korėjos tradicijų bei gamtos įkvėptas savitas požiūris į grožį, kūno priežiūrą ir verslo kultūrą


Kūno priežiūra, grožio puoselėjimas, veido ir rankų odos priežiūra – savaime suprantami ir neatsiejami mūsų visų kasdienybės elementai. Tačiau ar visuomet gražus įpakavimas ir prabangi išorė garantuoja veiksmingą ir tinkamą, bei sveiką ir nekenksmingą kūno priežiūra, ar visuomet žinome, ką tepame į savo odą, kuo valome ir kuo gražiname, o gal kaip tik, bjaurojame gamtos mums dovanotą grožį? Stengiantis atsakyti į šiuos klausimus bei atrasti pilnavertę ir švarią kūno priežiūros bei grožio puoselėjimo filosofiją atradome tai, kas pasaulyje gerai žinoma, tačiau vis dar slepia daug paslapčių – korėjietiška kosmetika.

Kodėl Pietų Korėja, tolima šalis, mus įkvėpė ir toliau skatina siekti tobulesnio grožio puoselėjimo? Šioje šalyje, nepaisant daugybės istorinių nelaimių, šeimų išskyrimo ir daugelio žmonių gyvenimo sugriovimo Korėjos karo metu, ši šalis išsaugojo tai, ko nepavyko padaryti daugeliui kitų kultūrų – išsaugoti itin stiprų žmogaus ryšį su gamta, jaunosios kartos ryšį su senąja karta, visuomenės ryšį su savo praeitimi ir kultūriniu palikimu. Pietų Korėja – tai šalis, neišsižadanti artimos santarvės su gamta, tuo pačiu stengiasi saugoti ir tausoti jos turtus. Dėka šio stipraus žmogaus ryšio su gamta, dėka darbščių žmonių ir jų kruopštaus darbo, dėka nenuilstamo tikėjimo savimi ir visuomenės darna – Pietų Korėjos žmonės pirmi sukūrė tai, ko nepavyko pasiekti kitiems – senąsias tradicijas ir praėjusių kartų palikimą sujungė su naujosiomis technologijomis ir jaunosios kartos gabumais, šios nuostabios sintezės dėka gimė tai, ką vadiname Korėjietiška grožio ir kūno priežiūros filosofija – švari, veiksminga, draugiška žmogui ir gamtai kosmetika!

Minimalistinis produktų dizainas ir gamtos motyvai – dažnas korėjietiškos kosmetikos skiriamasis bruožas, nes kosmetikos priemonių veiksmingumą lemia ne įpakavimo puošnumas, bet viduje slypinčių ingredientų savybės. Ar kada esate žvilgtelėję į kosmetikos priemonių sudėtinių dalių sąrašą? Pažiūrėkite, nes korėjietiškos kosmetikos sudėtinių dalių sąrašas gana ilgas: augaliniai ekstraktai, vaisių sultys, sėklų aliejai, eteriniai aliejai, pievų žolelių ir miškų augmenijos ekstraktų visuma. Mes, kaip ir mūsų pasirinkti Korėjos kūno priežiūros priemonių gamintojai, tikime, jog gražiausias ir geriausias yra mums gamtos suteiktas grožis, todėl juo rūpintis ir jį puoselėti turime stengtis naudojant natūralius ir iš gamtos sukurtus produktus. Kiekviena žolelė, kiekvienas lapelis savyje saugo grožio paslaptį, kurią mes turime išmokti skaityti ir saugoti, Naudodami natūralią kosmetiką mes ne tik rūpinamės savo grožiu, tačiau puoselėjame ir gamtos grožį, o juk išlaikyti santarvę ir darną tarp žmogaus ir gamtos yra vienas kertinių Korėjos kultūros skiriamųjų bruožų.

Kitas svarbus mūsų veiklos principas – neriboti savęs ir plėsti Jums siūlomų produktų asortimentą, todėl pas mus rasite ne vien korėjietiškos, bet ir kitų šalių gamintojų, atitinkančių griežtus technologinius ir vertybinius reikalavimus, produkcijos, kuri ne tik Jums padės puoselėti savo kūną ir grožį, bet ir užtikrins, jog naudojate žmogui ir gamtai draugišką kosmetiką. O juk tikrasis grožis pasiekiamas tik esant santarvei tarp žmogaus ir gamtos, o mes tai galime pasiekti naudodami švarią ir tyrą kosmetiką, kurią mums dovanoja Gamta!


Mūsų tikslas ir įsipareigojimas – Jums suteikti kokybišką, veiksmingą ir švarią bei santarvėje su gamta sukurtą kosmetiką bei kūno priežiūros priemones. Ir mes visuomet būsime dėkingi Jums, jei išreikšite mums savo pastebėjimus, pasiūlymus, netgi kritiką, nes tik bendradarbiaudami kartu pasieksime dar geresnių rezultatų ir galėsime džiaugtis visapusišku – žmogaus ir gamtos – grožiu. Tad, jei norite su mumis pasidalinti mintimis, pastebėjimais ar pasiūlymais – drąsiai rašykite ir mes su džiaugsmu Jūsų lauksime!


Susisiekime ir aukime kartu:

Jei turite patarimų, minčių, pastebėjimų, norite pasiteirauti prekių, kosmetikos priemonių naudojimo klausimais, o gal užmegzti verslo ryšius – rašykite užklausos formoje, esančioje kairėje. Taip pat el. paštu info@haega.lt arba privačia žinute Facebook‘e.

Sekite mūsų naujienas, nuolaidas ir istorijas:

Haega Facebook
Haega Instagram
Haega.lt publikacijas skaitykite čia →