DUK

Šiame puslapyje rasite dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu nerasite tai, ko ieškojote arba turėsite individualių klausimų, pasiūlymų apie užsakymą, apmokėjimą, pristatymą ir atsiėmimą, produktus, bendradarbiavimo galimybes ir pasiūlymus verslui, susisiekite su mumis. Jums atsakysime ir suteiksime rūpimą informaciją kaip galėdami greičiau.


El. paštas: info@haega.lt
Facebook ir Instagram


Už prekes atsiskaityti galima dviem būdais:

  1. Pasirinkus PAYSERA mokėjimą, atsiskaityti galėsite per savo banką (Swedbank, SEB, Danske Bank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas ir kt.), Lietuvos kredito unijos elektroninės bankininkystės sistemas. MoQ, WebMoney elektroniniais pinigais bei kitais mokėjimo būdais.
  2. Norėdami atsiskaityti tiesioginiu bankiniu pavedimu turėsite atlikti mokėjimą per savo banko paskyrą. Visa mokėjimui reikiama informacija bus pateikta užsakymo eigoje ir atsiųsta Jūsų nurodytu užsakymo el. paštu.

Užsakymą paruošiame ir prekes išsiunčiame kaip galėdami greičiau, tad pristatymo trukmė gali trukti 1 – 3 darbo dienas. Tačiau pristatymo laikas gali skirtis, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto pristatymo metodo, vietovės ar pašto tarnybų darbo intensyvumo.

Užsakytas prekes Jums galime pristatyti dviem pristatymo metodais: prekių siuntimas per LP Express paštomatus (2,69€) bei Lietuvos pašto kurjerių paslauga – prekių pristatymas nurodytu adresu į namus ar biurą (3,99€).
Perkant didelius kiekius – didmena – siuntimo kaina sutartinė, dėl to prašome kreiptis el. paštu info@haega.lt.
Užsisakius prekių už 39,5€ ir daugiau – siuntimas visoje Lietuvoje nemokamas.

Siunčiant prekes į užsienį kaina nustatoma kiekvienai valstybei atskirai pagal Lietuvos pašto paslaugų teikimo įkainius.

Žinoma, prekes siunčiame į visas Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalis, įskaitant Islandiją, Norvegiją, Šveicariją, Lichtenšteiną ir Jungtinę Karalystę. Taip pat siunčiame prekes ir ne į ES valstybes (JAV, Kanada ir kt.). Norėdami įsigyti mūsų prekių iš užsienio, atlikite visus užsakymo veiksmus įprasta tvarka, o užsakymo lange iš pasirinkimo meniu pasirinkine savo valstybę. Siunčiant prekes į užsienį kaina nustatoma kiekvienai valstybei atskirai pagal Lietuvos pašto paslaugų teikimo įkainius.

Elektroninės parduotuvės veikimo taisykles bei Privatumo politiką galite rasti ir su jomis susipažinti čia. Jei kiltų papildomų klausimų dėl duomeų tvarkymo ar kitomis rūpimomis temomis, visuomet kreipkitės el. paštu info@haega.lt.

Labai geras klausimas, nes tai tikra tiesa – dauguma mūsų platinamų prekių gamintojų Lietuvoje nėra žinomi, tačiau to paties negalėtume pasakyti apie pasaulinę rinką. Mūsų korėjietiškos kosmetikos gamintojai yra populiarūs ir įvertinti pačioje Pietų Korėjoje, kur žmonės kreipia ypatingą dėmesį grožio priemonių veiksmingumu ir ingredientams, o už Korėjos ribų šie gamintojai garsėja kaip itin veiksmingos, kokybiškos ir švarios kosmetikos ženklai. Todėl nuo šiol ir Jūs turite progą kas dieną naudoti kosmetiką, kuri jau tapo kasdienybe korėjiečiams. O jei turite klausimų, dėl specifinių naudojimo ypatumų, ingredientų ar gamintojų verslo filosofijos – visuomet lauksime Jūsų žinutės!

Apie mūsų gamintojus, prekes bei ingredientus jau dabar galite susipažinti mūsų Publikacijų skiltyje, kurioje talpiname svarbias ir įdomias grožio pasaulio naujienas.

Be abejonės – TAIP. Jei norite tapti mūsų oficialiu atstovu ar platintoju, o gal turite savo kosmetikos parduotuvę ar grožio saloną, o gal žinote Jūsų trokštamą kosmetikos produktą, tačiau jo negalite įsigyti Lietuvoje, o siųstis iš užsienio būtų per brangu – parašykite mums ir mes rasime bendradarbiavimo būdą, suteiksime Jums pagalbos steigiant savo verslą, garantuosime kokybiškos kosmetikos tiekimą konkurencingomis kainomis ir džiaugsimės galėdami padėti augti Jūsų verslui!

Susisiekime:
El. paštu: info@haega.lt
Facebook: @haega.lt

Plastikinės pakuotės ir lipnios pakavimo juostos, dažnu atveju yra sunkiai, arba iš viso neperdirbamos. Dėl to jos atgula buitinių atliekų konteineriuose, o patekusios į sąvartynus dūla ne vieną dešimtmetį. Todėl mes, siekdami kuo draugiškesnio ir pagarbesnio santykio tarp žmogaus ir Gamtos, visas prekes pakuojame į popierines dėžes, kurias vėliau galėsite panaudoti antrą kartą, susidėti daiktams, kompostuoti ar perdirbti. Dėžes užklijuojame popierine ir biologiškai suyrančia lipnia juosta, o, esant reikalui, produktų apsaugai dėžės vidų pripildome suyrančiomis popieriaus granulėmis – visa tai tam, kad po siuntos gavimo neliktų plastikinių pakavimo atliekų ir Jūs galėtumėte džiaugtis švaria kosmetika!

Jei negavote savo įsigytų prekių, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu info@haega.lt, nurodydami savo kontaktinius duomenis, vardą, pavardę bei užsakymo numerį ir mes su Jumis susisieksime dėl tolesnių veiksmų.

Hi! Despite the fact the website currently is only in Lithuanian (we are working on translation), but if You have any questions, would like to get a consulttion or advice – just do not hesitate to write us an e-mail info@haega.lt 🙂

  1. Can we ship goods to? – Of course, we ship goods around the whole EU and EEA countries.
  2. How could I make a order? – Just write us an e-mail and tell us which products You would like to buy, we will generate an invoice and Your shipment will be prepared for sending.
  3. Something else? – Our clients’ service specialists are ready to assist all the time, let’s be in touch! 🙂

See You!
Write us here: info@haega.lt